آشناسازی مربیان کانون های کودک با نحوه آموزش محیط زیست به کودکان

آشناسازی مربیان کانون های کودک با نحوه آموزش محیط زیست به کودکان

دوره های توانمند سازی و مهارت افزایی مربیان کودک درزمینه آشنایی با مبانی محیط زیست و نحوه آموزش آن به کودکان در سطح مناطق ۲۲ گانه شهر تهران برگزار خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران ، دکتر مرتضی توکلی با اعلام این خبرافزود: تمامی مربیان کانون های کودک مناطق ۲۲ گانه در این کارگاه ها حضور خواهند یافت تا به صورت نظری و در دوره های عملی با روش های نوین آموزش محیط زیست به کودکان تهرانی آشنا شوند.

به گفته وی ، شناخت مبانی محیط زیست و اهمیت آموزش آن به کودکان، نحوه آموزش به کودکان ۳ الی ۷ سال، نوع و ماهیت آموزش ها به کودکان ، نحوه تدوین طرح درس و واحد های کار محیط زیستی ، ارزیابی مباحث آموزشی و پایش و.. از جمله سرفصل های آموزشی این دوره برای مربیان کانون های کودک است.

مدیر کل اموزش های شهروندی شهرداری تهران اظهار داشت: این طرح با همکاری و مشارکت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اجرا خواهد شد و به همه شرکت کنندگان در این دوره ، گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.

وی در خاتمه گفت: پس از اجرای موفقیت آمیز مرحله نخست این طرح در مناطق ۱۵، ۱۴ و ۱۲ شهر تهران ، از تاریخ ۲۷ آبان ماه  دومین و سومین مرحله این دوره به مدت ۸ هفته در مناطق دیگر برگزار خواهد شد.

درباره montazeri

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن این فیلد ضروری است *